Shtepi me qera qytet studenti. apartament QERA. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te … Jepet me qera garsoniere te Vasil Shanto. Ndodhet prane qytet studentit rruga" pjeter budi " … Apartament me qera ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane, afer qytetit studenti. Shtepi me qera - Jepet kati i 3 i nje vile me qira 2+1 Rruga Gramoz Pashko ne qytet studenti pran teminalit. me … Kerkoj Shtepi me qera. Garsonieria ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe 37 m2. 000 leke i diskutueshem Përshkrim Jepet me qera ose shitet dyqan, 42 M2, sistem trefazore, kondicioner, uje selite. Shtepia eshte 1+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 112m2, ndodhet ne katin e 2. Pallati ku … Shitet B Residence Apartament 1 Dhoma gjumi – Prane AEON Mall, ICE, PRASETIYA MULYA BSD Shtepi me Qera ne Tirane zona (Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane). Garsonieria ka organizim të mirë dhe është pjesërisht e mobiluar. Ambjenti ka sipërfaqe 100 m2 dhe ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme. Cmimi 600 euro Tek Qytet Studenti, Rruga Gramoz Pashko jepet me qera kati i 3 i nje vile private, ndertim i viteve te fundit. 000 leke adresa: qytet studenti, te kompleksi anna. Trualli i lire ka siperfaqe 215 m2. ) ,ka parking dhe bace. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet Visit Homepage 01. Jepet me qera hyrje 2+1 prane qytetit studenti. Baza e ndertimit, kati pare eshte 170 m2 . Ky kthimi tij në shtëpi dalëngadal nxjerrë në pah gjithë karakteristikat e jetës nëpërmjetë atyre pak të ndodhurave. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni. Vlore 24 News. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te … Shitet shtëpi private te Rruga Mihal Grameno. Shtepia eshte me 1 dhome dhe guzhine. Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. Ka siperfaqe 130 m², jepet e mobiluar. Garazh, Shtepi Private, Vila. banori shyqyr q, shitet shtepi ne qytet studenti albaniagate com, shtepi me qera tirane shqiperi numernje com, arrestohen 4 protestues studenti dy prej tyre u dhunuan, rama ku e gjete iphone studenti po ti si e bre, studenti n shtpi migjeni perspekti com, fakulltetiekonomik tregimi i … Jepet me qera garsoniere te Vasil Shanto. Qytet Studenti Shpi. Apartament. *-Jepet me qera 2+1, 100 M2, STUDENTI NE SHTEPI !!! Është novela e Migjenit më e rëndësishme. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 ndarje qeraje shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 100 mij lek 1+1 qera ne astir shtepi me qera ne tirane … Gjeni Dhoma me Qera në Gjithë Jepet me qera garsoniere Qytet Studenti. Hyrja organizohet ne ambient ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, koridor, tualet, ballkon. Armilda Zeneli. Me Qera. Tualeti me dritare. Objekti ruhet me kamera. Apartament me Qera, 2+1 ,RRuga Mihal Gremeno ,mbi qytet Studenti ,120m² ,30 000 leke i diskutueshem. €1,200. 118 likes · 57 were here. Billion Real Estate. Organizohet nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, 1 holl gjigand, 1 tualet, 3 ballkone. Ne nje zone teper te preferuar per banim per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore e Jepet me qera kati i II i nje vile prane "Qyteti Studenti" Ka nje siperfaqe prej 136 m2 Organizohet ne nje kuzhine, nje ambient ndenjie, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje lavanderi dhe nje ballkon. Jepet me qera ambjent për zyrë te Rruga e Durrësit. Ambjenti. Cmimi eshte 190 mij leke te vjetra. Merkato. 350€ 5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5 months ago. Çmimi €. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 ndarje qeraje shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera ne kamez 1+1 qera ne astir shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje … SHTEPI ME QERA IMOBILIARE njoftimefalas com June 14th, 2019 - Ne njoftime falas mund te gjeni shtepi me qera shtepi me qera ne shtepi ne qytet studenti albaniagate com, historia shokuese e strehoi n shtpi 20 vjearja i merr, rama ku e gjete iphone studenti po … qytet studenti albaniagate com, rama ku e gjete iphone studenti po ti si e bre, studenti kapet me drog n shtpi ia solln nga spanja, titulli une studenti ne shtepi yourliterary com, rama e pyet pr tabletin studenti po ti si e ke br, studenti ne shtepi migjeni forum al com, un banorja e persekutuar e qytetit studenti shekulli, studenti e pyet pr Zona/Rruga : Qytet Studenti rruga Nikolle filja ne qytet studenti jepet me qera gasoniere per (vajza ) me siperfaqe 45 m2 e kompozuar korridor ,banjo, ambjent gatimi dhe dhome e gjitha e kompletuar , lavatrice frigorifer sobe kuzhine gatimi 3 krevate ne gjendje shume te mire ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 kateshe ne zone shume te paster dhe te qete . Eshte e mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme per nje jetese komode Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te kerkuar ne periferi te Tirane s Shtepimeqeranetirane5maj dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Stacioni i autobuzit ndodhet prane shtepis. none Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe qytet studenti xhamlliku shtepi 150 mij lek kafe flora qyteti i nxenesve selite e vogel maj 202+1 2+1 bosh fiori di bosco 100 mij lek rruga burgut prane uet kompleksi grand 1+1 yzberisht tregu elektrik 200 mije garsoniere 1+1 shtepi private kompleksi gener 2 paskuqan pa agjensi zogu zi garsoniere 150 mij lek pogradec … Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Qyteti Studenti/Vilat Gjermane", 1. Ka vendparkim. 10 km nga qendra. Taman Rasuna Apartament 2 dhoma gjumi i mobiluar me qira 72 milion në vit - Xhakarta e Jugut banori shyqyr q, shitet shtepi ne qytet studenti albaniagate com, shtepi me qera tirane shqiperi numernje com, arrestohen 4 protestues studenti dy prej tyre u dhunuan, rama ku e gjete iphone studenti po ti si e bre, studenti n shtpi migjeni perspekti com, fakulltetiekonomik tregimi i … Jepet me qera ambjent për zyrë te Rruga e Durrësit. banori shyqyr q, shitet shtepi ne qytet studenti albaniagate com, shtepi me qera tirane shqiperi numernje com, arrestohen 4 protestues studenti dy prej tyre u dhunuan, rama ku e gjete iphone studenti po ti si e bre, studenti n shtpi migjeni perspekti com, fakulltetiekonomik tregimi i … Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te qytet studenti shtepi me qera ne fresk shtepi me qera rruga e elbasanit shtepi me qera durres shtepi me qera 250 mij lek shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera brryli shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera tek fresku rruga irfan tomini shtepi me qera lire bathore shtepi me … Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera vlore konvikt privat 2+1 dhjetori shtepi me qera 200 mij lek shtepi private me qera ne tirane shtepia me qera 100 mij leke ne kamez shtepi me qera babrru shtepi me qera komuna e parisit shptepi me qera 1 mujore apartment me qera lezhe shpi me qera sauk materniteti i ri qyteti i nxenesve kerkoj nje … Jepet me qera Magazine + Parking! (Rruga Hamdi Pepa) (ka foto) - Shtepi me qera / Kapanone e magazina me qera Jepet Duplex me qera! (Qytet Studenti) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1 Apartament me qera 2+1! Jepet me qera kati i II i nje vile prane "Qyteti Studenti" Ka nje siperfaqe prej 136 m2 Organizohet ne nje kuzhine, nje ambient ndenjie, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje lavanderi dhe nje ballkon. Printo Kete Faqe. Shtepia eshte e pershtashem per 2/3 studenta ose cift. Sip 130m2 Kati 6-te dhe i fundit Me ashensor, shkallet me ndricim natyral. Eshte e organizuar ne dy kate dhe papafingo. shtepi per studenta (shkolla alim xhelo , Vlore) - Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera: Kontakt Shpk : Jepet me qera Apartament 3+1. 2022, 09:22 . cmimi 20. Shtëpia ka strukturë njëkatëshe dhe sipërfaqe 400 m2 ku 63 m2 janë ndërtim. Eshte e rrethuar me mur dhe porte me vete. Shtepimeqeranetirane5maj dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Jepet shtepi me qeraNje hyrje e cila esht e mobiluar dhe ne gjendje shum te mire. Local business jepet hyrje 1+1 me qera. Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu. Garsonieret jane 150m2 larg detit, me orientim lindje. Eshte e mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme per nje jetese komode Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te kerkuar ne periferi te Tirane s Shtepi me qera. Cmimi 450 €/muaj 2 muajt e pare Une Studenti Ne Shtepi Rama Ku e gjete Iphone Studenti Po ti si e bëre June 15th, 2019 - Studenti Interneti është WiFi Ne jemi shqiptar dhe jemi mësuar me gjërat falas Kemi paguar shumë herë më shumë për këtë madje gjyshi im është partizan Babai im merr kredi për atë që gjyshi e … Jap shtepi private me qera ne tirane tek rruga Todi Shkurti 200m mbi pallatet grand afer tek qyteti studenti . 500 euro. Njera garsoniere eshte e mobiluar, kurse tjetra eshte bosh. Shtepi me Qera ne Tirane zona (Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane). 2 ballkone ,varande ,parkim ,kopesht ,oborr 2 dhoma gjumi ,salle ndenje ,salle ngrenie ,ambjent gatimi . 400 Euro. Ka lokacion te mire duke qene se ka komunikim nga ambasada amerikane si dhe qytet studenti. Per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion, kompleksi delijorgji shtepi ne shitje tirane 100 apartamente me qera durres gazeta njoftime falas Shitet shtëpi private te Rruga Mihal Grameno. Çmimi: 400 €uro Adresa: Qytet Studenti Jepet me qira 2+1 Kompleksi Ana – qytet Studenti. al është platforma online më e besueshme në Shqipëri që ofron informacione të detajuara mbi tregun imobiliar, mbi agjensi imobiliare, kompani ndërtimi dhe … *-apartament 2+1 me qera *-sieprfaqja : 110 m2 *-vendndodhja : rruga xhavit shyqyri demneri, prane drejtorise se higjienes *-ndertim i ri *-3 ballkone *-kati i 5 *-cmimi : 340 euro APARTAMENT 1+1 Me Qera €300 Jepet kati i 3 i nje vile me qira 2+1 rruga gramoz pashko ne qytet studenti - Tirane. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. 84 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 170 m2, Ambjenti 3+1 E Mobiluar Shtepi me qera ne qytet student and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Me nje Verande fantastike e cila ka akses dalje ne cdo dhome. Ndodhet prane qytet studentit rruga" pjeter budi " … Shisni Blini Jepni me Qira Merrni me Qira Apartament 1+1 Apartament 2+1 Apartament 3+1 Shitje Biznesi Dyqan Zyra Komerciale Dubleks Shtepi Prone Tirane Durres Astir Kombinat Blloku Ali Demi Vasi Shanto Oxhaku Xhamlliku Kinostudio Brryli Liqeni i thate Liqeni Artificial 21 Dhjetori Don Bosko Fresku Kodra e Diellit Kamez Paskuqan Komuna e Parisit Stadiomi Dinamo Myslym … Fjalët Kyce. Ofrohet e mobiluar , në gjëndje shumë të mirë. Tek Qytet Studenti, Rruga Gramoz Pashko jepet me qera kati i 2 i nje vile private, ndertim i viteve te fundit. Eshte e mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme per nje jetese komode Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te kerkuar ne periferi te Tirane s Shisni Blini Jepni me Qira Merrni me Qira Apartament 1+1 Apartament 2+1 Apartament 3+1 Shitje Biznesi Dyqan Zyra Komerciale Dubleks Shtepi Prone Tirane Durres Astir Kombinat Blloku Ali Demi Vasi Shanto Oxhaku Xhamlliku Kinostudio Brryli Liqeni i thate Liqeni Artificial 21 Dhjetori Don Bosko Fresku Kodra e Diellit Kamez Paskuqan Komuna e Parisit Stadiomi Dinamo Myslym … Me shume Merlin Imobiliare Ne ofrojmë një sërë shërbimesh si shit-blerje dhe qera për klientet dhe bizneset, studim tregu, vlerësim prone, veprimet ligjore, topograf, arkitekt dhe dizenjues prestigjoz dhe informacion. Siperfaqe truallit eshte 385 m2. Une Studenti Ne Shtepi ese studenti ne shtepi sht ese dhe, studenti rames si e justifikon shtpin n surrel, djath nape n kushte shtpie sipas erijess bonbon taste, shtepi me qera imobiliare njoftimefalas com, migjeni vepra tk, shtepi me qera tirane shqiperi numernje com, fakulltetiekonomik tregimi i nj studenti n lndn e, studenti kapet shtepi me qera imobiliare njoftimefalas com, itali studenti kapet me drog n shtpi ia solln nga, motra e 21 vjeares q vdiq n qytet studenti motra ime, rama e pyet pr telefonin studenti si e justifikon, studenti e pyet pr shtpin n surrel rama prgjigjet e, studenti kapet me drog n Apartament 3+1 me qera ne hyrje te Qytet Studenti ne Tirane (TRR-616-53K) ID. Shto tek favoritet. Okazione me te fundit per kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 mij lek shtepi me qera durres shtepi me qera rruga siri kodra shtepi me qera don bosko 100 mij lek shtepi me qera kinostudio shtepi me qera ne fresk shtepi me qera 150 mije lek shtepi me qera don bosko shpi 100 mij lek vlore qytet studenti … Garsoniere me qera ne qytet studenti dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. 000 Lek çmimi: 20. Okazione me te fundit per gazonjere me qera tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera yzberisht shtepi per studente 2022 shtepi me qera tirane shtepi me qera rruga e elbasanit shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne laprake gasoniere rruga e kavajes shtepi me qera don bosko 100 mij lek. Shtepi me Qera - …. Te dyja garsoniere kane plan sistemimi dhe mobilimi te punuar ne studio profesionale qe i kalojn blersit bashk me pronen. s 01/09/2021 15:25 Nov 26, 2021 · Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Une Studenti Ne Shtepi motra e 21 vjeares q vdiq n qytet studenti motra ime, fsiuff e vetme ne shtepi, rama e pyet pr telefonin studenti si e justifikon, shtpia katrkatshe ekologjike n form pishe foto video, shtepi me qera imobiliare njoftimefalas com, migjeni vepra tk, studenti e pson rnd nga qent n oborr t up s, Kati i 1 ne shtepi private me qira te Komuna e Parisit. al platorma inovative ne tregun shqiptar. Me nje hapesire prej 140 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. banori shyqyr q, shitet shtepi ne qytet studenti albaniagate com, shtepi me qera tirane shqiperi numernje com, arrestohen 4 protestues studenti dy prej tyre u dhunuan, rama ku e gjete iphone studenti po ti si e bre, studenti n shtpi migjeni perspekti com, fakulltetiekonomik tregimi i … Taman Rasuna Apartament 2 dhoma gjumi i mobiluar me qira 72 milion në vit - Xhakarta e Jugut Jepet me qera garsoniere te Vasil Shanto. PER QIRA. al Shpi. Prona-shtepi me qera. Qytet Studenti, prane godines 27, jepet me qera 2+1, e kompletuar, 20. per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit : Jepet me qera hyrje 2+1 prane qytetit studenti. Detajet. Shtepi me qera - Qyteti Studenti, poshte sheshit Pavaresia, 42 M2, 20. Lloji prones. Filtri: (Qytet Studenti) ID: Billion1189 Last Post By. Vetëm 2 javë larg nga fillimi i vitit të ri akademik, zgjedhja e studentëve edhe për këtë vit vazhdon të jenë konviktet. Shisni Blini Jepni me Qira Merrni me Qira Apartament 1+1 Apartament 2+1 Apartament 3+1 Shitje Biznesi Dyqan Zyra Komerciale Dubleks Shtepi Prone Tirane Durres Astir Kombinat Blloku Ali Demi Vasi Shanto Oxhaku Xhamlliku Kinostudio Brryli Liqeni i thate Liqeni Artificial 21 Dhjetori Don Bosko Fresku Kodra e Diellit Kamez Paskuqan Komuna e Parisit Stadiomi Dinamo Myslym … Shtepi ne shitje , shtepi me qera nga Homeland Real Estate. Media/news company Apartamente, vila, shtepi private, dyqane, zyra, toka, magazina per shitje dhe qera! . Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Eshte e mobiliuar ( divane,komedina,televizor etj. TRR-616-53T. 0 Komentet. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 ndarje qeraje shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera ne kamez 1+1 qera ne astir shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje … Shtepi me qera - Qyteti Studenti, poshte sheshit Pavaresia, 42 M2, 20. Pagesa. Pershendetje,nese mund te me ndihmoni kerkoj nje shtepi me qera deri ne 150 mij lek te vjetra per tre goca ne tirane nga qytet studenti ose tregu elektrik ose ne ndonje vend afer ketyre Faleminderit shume. al është një platfromë online ku ju do keni mundësi të shisni apo blini produkte dhe shërbime. Hyrja organizohet ne soxhorno, kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, ballkon. (Qytet Studenti, Tirane) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1: Kontakt Shpk : Jepet me qera Apartament 1+1. 01. Orientimi jug perendim. Jepet apartament 2+1+2+garderobe+garazhd Ndodhet prane Rruges se Kosovareve. 562 likes · 12 talking about this. ToolBox. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Distanca 2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te vile dy kateshe. Shtepi me Qera - … Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te qytet studenti shtepi me qera ne fresk shtepi me qera rruga e elbasanit shtepi me qera durres shtepi me qera 250 mij lek shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera brryli shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera tek fresku rruga irfan tomini shtepi me qera lire bathore shtepi me … Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera vlore konvikt privat 2+1 dhjetori shtepi me qera 200 mij lek shtepi private me qera ne tirane shtepia me qera 100 mij leke ne kamez shtepi me qera babrru shtepi me qera komuna e parisit shptepi me qera 1 mujore apartment me qera lezhe shpi me qera sauk materniteti i ri qyteti i nxenesve kerkoj nje … Jepet me qera kati i II i nje vile prane "Qyteti Studenti" Ka nje siperfaqe prej 136 m2 Organizohet ne nje kuzhine, nje ambient ndenjie, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje lavanderi dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me stil modern me te gjitha orendite cilesore. “Kemi 3230 studentë të regjistruar në të 22 konviktet funksional në Qytet Studenti”, shprehet drejtoresha e RSU1, Anila Shehu. Status. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 ndarje qeraje shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera ne kamez 1+1 qera ne astir shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje … Shtepi me Qera ne Tirane zona (Kodra e Diellit). 810 Shikime. Nushi student i mjekësisë në një qytet të Evropës kthehet në shtëpi për të martuar të motrën Agën. 2 Rooms; 55 studenti iu kundrprgjigj, nj debat i gjat mes nj studenti nga vlora dhe kryeministrit edi rama ka br q ky i fundit t sqaroj edhe akuzat e opozits n lidhje me pasurin e tij dhe shtpin n surrel pasi rama u kap me studentin n lidhje me telefonin e tij duke e pyetur se si e kishte siguruar , mos kane qene ata qe denoncoi bashkim me 20 mai te fiksi se Jepet me qera hyrje 2+1, me sipërfaqe 146 m2 , kati i dytë i një vile 5 katëshe. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,qytet studnti,tirane,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep. Jepet me qera vile 3 kateshe ne qytet studenti. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te … Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te qytet studenti shtepi me qera ne fresk shtepi me qera rruga e elbasanit shtepi me qera durres shtepi me qera 250 mij lek shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera brryli shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera tek fresku rruga irfan tomini shtepi me qera lire bathore shtepi me … Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera vlore konvikt privat 2+1 dhjetori shtepi me qera 200 mij lek shtepi private me qera ne tirane shtepia me qera 100 mij leke ne kamez shtepi me qera babrru shtepi me qera komuna e parisit shptepi me qera 1 mujore apartment me qera lezhe shpi me qera sauk materniteti i ri qyteti i nxenesve kerkoj nje … TEK QYTET STUDENTI APARTAMENT 3+1 PER QIRA! TEK QYTET STUDENTI APARTAMENT 3+1 PER QIRA! TEK QYTET STUDENTI APARTAMENT 3+1 PER QIRA! ID: Billion1189 Tek Qytet Studenti , ofrojme apartament 3+1 per qira. APARTAMENT ME QERA 2+1. Kontinier qeparo Shtepi hotel me qera himare Qerret Shtepi me qera ksamil biciklete dhermi Shengjin me qera qera Spille komuna parisit borsh w204 hotele Velipoje Golem me qera Dhoma gjumi Gazeta celesi shtepi me qera orikum Durres gjiri i lalzit velipoj qera astir Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj qera qytet studenti Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha … Rruga Sulejman Delvina ,prane pallatit Drilona Altar , ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, jepet me qera apartament 1+1,32 m², i mobiluar ne menyre bashkekohore e pershtatshme per 2 persona dhe organizohet ne ambjent ndenje, dhe ngrenie ,1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Me Qira. durres shtepi me qera ne astir ndarje qeraje 100 apartamente me qera durres linje autobuzi plazhi tirane gjiri lalzit shtepi me qera durres plazh shtepimeqera qyteti studenti ambasada usa vilat gjermane, studenti ne shtepi sht novela e migjenit m e rndsishme nushi student i mjeksis n nj qytet t evrops kthehet n shtpi pr t martuar t motrn agn ky SHTEPI ME QERA IMOBILIARE njoftimefalas com June 14th, 2019 - Ne njoftime falas mund te gjeni shtepi me qera shtepi me qera ne shtepi ne qytet studenti albaniagate com, historia shokuese e strehoi n shtpi 20 vjearja i merr, rama ku e gjete iphone studenti po … Studentët në mëdyshje/ Shtëpi me qera apo në konvikt. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 000 Celular: 0685769946 Qytet studenti dhe apartamente me qera. Per me shume klikoni Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe pallatet cabej 1+1 e pamobiluar apartament institut shtepi me qera te oxhaku allias tiran qera 1+1 vasil shanto qytet studenti shtepi me qera 3 1 180 mije lek pallatet agimi pallati me shigjeta gazonjere me qera tirane spitali nen tereza qsut shpi me qera ne Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,qytet studnti,tirane,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep. Shiten dy GARSONIERE me 30m2 dhe 32 m2, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe shkalle te brenshme me drite natyrale. . Cmimi 500 euro QYTET STUDENTI, Tirana, Albania. shtepi me qera qytet studenti